Nerad píšeš do GB? Nech komentářzde

Tábor Hrbolná 2010

18. srpna 2010 v 10:17
Náš týdenní výcvikový tábor (24.-31.7.2010)

Přijeli jsme mezi prvními a tak jsem měla možnost vybrat si svůj stan. Už od soboty nám počasí nepřálo. Pršelo..Po příjezdu všech jsme se sešli v klubovně a řekli si průběh celého tábora. Barča (výpomocná trenérka) nás ještě ten den cvičila. Byli jsme rozdělení do skupin: začátečníci a
Ajša
 pokročilií. My byli pokročilí. Parkúry byly jednodušší, ale delší. Každý den jsme cvičili dopoledne i odpoledne. Při hezčím počasí i večer (to se stalo pouze 1x).

V pondělí ráno mezi nás přijeli Barča (trenérka). Vtip je v tom že jsme měli trenérky obě Barči. :) Protože nám skoro celý týden pršelo byli jsme párkrát na aquparku. Jeden den bylo opravdu krásně a teplo, takže jsme celý den cvičili. Závěrečné závody které proběhly v sobotu se mi moc líbily. Parkúr byl krátký a jednoduchý. Na 1.pokus (ten jsme nenatočili) jsme to zaběhli čistě s časem 20,91. 2.pokus ve kterém se neměřil čas, a zaběhli jsme si ho proto že jsem to chtěla mít natočené, jsme udělali chybu.Nakonec jsme skončili druzí. Na 1.místě byla Jana s pudlem Scoobym s časem 19,92. Dostali sjme takové i menší medaile. :)

Moc se mi to líbilo. Uvidím jestli pojedu i příští rok...

Foto: Barča V.


© ajsa-chodak.blog.cz