Nerad píšeš do GB? Nech komentářzde

Novinky

27. června 2010 v 17:25
© ajsa-chodak.blog.cz
Foto z června 2010.

~~~
1.8.2010 - Vrátili jsme se z tábora. Dojmy a jak jsme se měli dám do článku ale až přijedeme z Chorvatska. Máme doma docela šrumec. Nestíhám. Přijela jsem a hned zase odjíždím.Jsem tu opravdu naskok, protože kamarádka něco potřebovala! Takže stále si užívejte prázdnin a já zase jedu... :)
~~~
24.7.2010 - Dnes odjíždíme na tábor. Mám připravený design už tady i byl, bohužel neseděl tak jak měl takže ho budu poté muset upravit. Prosím omluvte mě tedy že vás ted nebudu navštěvovat.O prázdninách je to velice složité... :) Díky za pochopení!
~~~
16.7.2010 - Ahoj tento týden jsme byli u babičky. Je tam suprově, ale fotky nedělám. Je příšerný vedro a navíc nemám stále baterky.. :( Musím si je narychlo sehnat před táborem! A co jak si užíváte prázdnin? Už je máme 2 týdny.. To to ubíhá! Chystám se změnit vzhled, tento se mi vůbec nelíbí je takový divný. A už jsem konečně našla jeden program super na úpravu videa. No nic tak si stále užívejte prázdnin a pozdravujte mazlíčky :)
~~~
5.7.2010 - Tak jak si užíváte prázdniny? My skvěle. Dneska jsme s taťkou udělali slalom pro Ajšinku. Až budu mít nové baterky určitě nafotím. :) Příští týden jedeme na asi 10 dnů k babi takže snad bude fajn. Úžívejte si prázdniny!
~~~
27.6.2010 - Už jsem zdravá. Konečně.. :D Pracovali jsme na zahradě a při tom jsem chtěla fotit.Bohužel jsem udělala 3 snímky a dobíjecí baterky mě zkalamaly.Už dosloužily,takže si budu muset koupit nové. No nevadí, jeden snímek na ukázku nahoře. :)
~~~
22.6.2010 - Původně abychom měli štěňátka měla Ajša hárat v květnu, ale nezačala. Dneska si mamka všimla stop krve, takže Ajša hárá! Ale štěňátka už nebudeme, protože by se v září němel kdo o ně starat. :( Snad příští rok.
Bohužel mám angínu, takže nemůžu ven a fotit Ajšuli, což je škoda, protože je krásně!
~~~
19.6.2010 - Stránky jsou plně funkční. Design je v letních barvách. Snad se budou stránky líbit!